بتای عمومی بازی Battlefield 1 بزرگ‌ترین بتای EA در تاریخ محسوب می‌شود

بتای عمومی بازی بتلفیلد ۱ / Battlefield 1 مدتی پیش آغاز شده و به پایان رسید. این بتا با ویژگی‌های جذابی که داشت، خیلی از گیمرها را برای تجربه بازی تشنه کرد و حال، آن‌طور که به نظر می‌رسد، این بتا پذیرای بازیکنان بسیار زیادی در سراسر جهان بوده؛ چراکه الکترونیک آرتز اعلام کرده است که بتای عمومی بازی Battlefield 1 بزرگ‌ترین بتای این کمپانی در تاریخ به حساب می‌آید.

روز گذشته کمپانی الکترونیک آرتز / EA در وب‌سایت رسمی Battlefield پستی را منتشر کرده و در آن اقدام به انتشار اطلاعات و آماری جالب درمورد بتای بازی Battlefield 1 کرد. در وب‌سایت رسمی Battlefield آمده است که بازدید بالای کاربران از بتای بازی Battlefield 1، این بتا را به بزرگ‌ترین و البته بهترین بتای تاریخ الکترونیک آرتز مبدل کرده است. از میان مهم‌ترین اطلاعات منتشر شده توسط سایت Battlefeild می‌توان به این اشاره کرد که تعداد بازیکنان این بتا، از مرز ۱۳/۲ میلیون نفر عبور کرده است.

همانطور هم که در اینفوگرافی‌های زیر مشاهده می‌کنید، در طی چند روزی که بتای بازی برگزار شد، حدود ۳۰ درصد از بازیکنان در کلاس Assault، حدود ۲۸ درصد از بازیکنان در کلاس Scout، حدود ۲۱ درصد از بازیکنان در کلاس Support و در نهایت ۱۰ درصد بازیکنان در کلاس Medic بتای بازی را تجربه کرده‌اند. در آمار منتشر شده آمده است که در سراسر بتای بازی، حدود ۲۸/۹ میلیون نفر توسط سلاح‌های سرد موجود در بازی (مثل چاقو، شمشیر بیل و موارد مشابه) کشته شده‌اند. همچنین لازم است بدانید که در این مدت، کلاس Tank Hunter (از جمله کلاس‌های Elite موحود در بازی) به‌عنوان مخرب‌ترین کلاس بازی انتخاب شده است.

بتای بازی Battlefield 1

 

در بخش‌های دیگر اینفوگرافی بازی آمده است که حدود ۱۳ میلیون نفر توسط افراد موجود در قطار زرهی بازی کشته شده‌اند. همچنین ۶۲/۲ میلیون نفر توسط سربازان اسب‌سوار به قتل رسیده‌اند.

بازی Battlefeild 1 که قرار است در دوران جنگ جهانی اول روایت شود، در تاریخ ۲۱ اکتبر سال جاری (مصادف با ۳۰ مهر) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *