پایان حضور یک ساله اسکیلستونا در لیگ سوئد + پیام تبریک تاج خطاب به ساحلی بازان – آخرین اخبار فناوری

ورزش سه: رقابت‌های لیگ آلسونسکان سوئد امشب با انجام هشت دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ در هفته سی‌اُم و پایانی برگزار شد که در یکی از آنها تیم اسکیلستونا با استفاده از علیرضا حقیقی در ورزشگاه خانگی توناوالن با سیریوس دیدار کرد
ورزش سه: رقابت‌های لیگ آلسونسکان سوئد امشب با انجام هشت دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ در هفته سی‌اُم و پایانی برگزار شد که در یکی از آنها تیم اسکیلستونا با استفاده از علیرضا حقیقی در ورزشگاه خانگی توناوالن با سیریوس دیدار کرد.

یاران حقیقی که از چهار بازی گذشته دو شکست و دو تساوی داشتند، امشب نیز نتوانستند این روند را در آخرین مسابقه فصل تغییر دهند و با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شدند تا با ۲۰ امتیاز و قرار گرفتن در رده شانزدهم جدول لیگ را به اتمام رسانند؛ اسکیلستونا فصل قبل از لیگ دو سوئد به لیگ آلسونسکان صعود کرده بود.

حقیقی بعد از سپری کردن مصدومیت ابتدای فصل در ۱۷ هفته پایانی لیگ آلسونسکان به طور کامل برای اسکیلستونا به میدان رفت و دو کلین‌شیت داشت.

——————-

خبر ورزشی: مهدی تاج در پیامی کسب مقام سوم جام بین قاره ای جهان و عناوین فردی ملی پوشان در مراسم ی جهان را تبریک گفت

بدون شک از عملکرد و افتخار آفرینی های چند سال اخیر ساحلی بازان کشورمان توقعی جز کسب مقام دیگری در مسابقات سطح بالای جام بین قاره ای جهان نمی رفت.

اکنون که برگ زرین دیگری توسط بازیکنان غیرتمند فوتبال ساحلی ایران در تاریخچه فوتبال ساحلی کشور رقم خورده ، جا دارد تا گرم ترین تبریکات را از طرف خودم و خانواده فوتبال به تک تک بازیکنان ، اعضای کادرفنی ، خانواده های عزیزشان و دپارتمان فوتبال ساحلی عرض کنم.

خبر ورزشی: مهدی تاج در پیامی کسب مقام سوم جام بین قاره ای جهان و عناوین فردی ملی پوشان در مراسم ی جهان را تبریک گفت. در پیام مهدی تاج آمده است :

همچنین انتخاب پیمان حسینی دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به عنوان برترین دورازه بان جهان، انتخاب گل وی به عنوان گل سال و همینطور انتخاب محمد احمدزاده به عنوان یکی از پنج ستاره فوتبال ساحلی جهان در سال ۲۰۱۷ را که نشان از شایستگی انها در سطح جهان دارد را صمیمانه تبریک می گویم و از خداوند متعال ادامه روند موفق کنونی را خواستارم.


اخبار مرتبط

 • بررسی تعامل و احترام متقابل میان ادیان – آخرین اخبار فناوری
 • طنز؛ منصور، غلط کرد، کمک کرد محک رو دربه‌در کرد – آخرین اخبار فناوری
 • کاش افکار عمومی در موضوع سپنتا دخالت نمی کرد – آخرین اخبار فناوری
 • بانوی اول آمریکا به زبان ژاپنی خواهان «صلح» شد – آخرین اخبار فناوری
 • ادعاهای جدید ولیعهد عربستان علیه ایران + رامبد جوان: بازگشت جناب خان قطعی نیست – آخرین اخبار فناوری
 • آمار سفرهای دریایی ایرانی ها در سال گذشته – آخرین اخبار فناوری
 • چراغ سبز جدید هازارد به زیدان و رئال مادرید + یواخیم لو: روی کروس ریسک نمی کنم – آخرین اخبار فناوری
 • جزئیات گرانی و ارزانی خوراکی ها در مهر ماه – آخرین اخبار فناوری
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *