قتل 2 برادر در دامداری – آخرین اخبار فناوری

خبرآنلاین: فرمانده انتظامی اسدآباد گفت: قاتلان 2 برادر اسدآبادی که صبح دیروز در یک دامداری این دو نفر را به قتل رسانده بودند در کمتر از 30 ساعت توسط پلیس دستگیر شدند
سرهنگ اسماعیل جمشیدی، رئیس پلیس این شهرستان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: صبح روز گذشته قتل دو برادر در یک واحد دامداری در حاشیه یکی از روستاهای اسدآباد رخ داد که به همت نیروی انتظامی شهرستان کمتر از حدود 30 ساعت قاتلان این حادثه دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: در پی تماسی که به مرکز فوریت‌های پلیسی شهرستان شد، قتلی در یکی از واحدهای دامداری روستاهای حاشیه شهر اسدآباد رخ داده بود.

وی افزود: با انجام تحقیقاتی از مظنون در نهایت به وجود همدست دیگری اعتراف کرد که متهم دیگر نیز در کمتر از 6 ساعت دستگیر شد.

خبرآنلاین: فرمانده انتظامی اسدآباد گفت: قاتلان 2 برادر اسدآبادی که صبح دیروز در یک دامداری این دو نفر را به قتل رسانده بودند در کمتر از 30 ساعت توسط پلیس دستگیر شدند.
جمشیدی با اعلام اینکه متهمان خصومت شخصی و سرقت را از دلایل و انگیزه قتل دو برادر دانستند، اظهار داشت: سن قاتلان و مقتولان حدود 25تا 27 است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد اظهار داشت: با اطلاع از این گزارش شخصا” بر سر محل حادثه حاضر شدیم و به بررسی موضوع پرداختیم که نهایتا” به یکی از نزدیکان مقتولان مظنون شده و او را نهایتا” به مرکز پلیسی آورده و تحقیقات را آغاز کردیم.

وی با بیان اینکه این قتل به صورت طراحی شده از قبل صورت گرفته است، گفت: یکی از قاتلان که از قبل به واحد دامداری تردد داشته حدودا” از یک ماه پیش طرح قتل آنان را می‌ریزد و در نهایت در شب حادثه قرص خواب‌آوری در داخل نوشابه ریخته و مقتولان را مسموم می کنند و سپس در زمانی که مقتولان خواب آلوده بودند، وارد عمل شده و با چند ضربه چاقو به طور متعدد این دو برادر را به قتل می‌رسانند.

سرهنگ جمشیدی گفت: در این حادثه دو نفر از کارگران این واحد دامداری با ضربات چاقو به قتل رسیدند.


اخبار مرتبط

 • بررسی تعامل و احترام متقابل میان ادیان – آخرین اخبار فناوری
 • طنز؛ منصور، غلط کرد، کمک کرد محک رو دربه‌در کرد – آخرین اخبار فناوری
 • کاش افکار عمومی در موضوع سپنتا دخالت نمی کرد – آخرین اخبار فناوری
 • بانوی اول آمریکا به زبان ژاپنی خواهان «صلح» شد – آخرین اخبار فناوری
 • ادعاهای جدید ولیعهد عربستان علیه ایران + رامبد جوان: بازگشت جناب خان قطعی نیست – آخرین اخبار فناوری
 • آمار سفرهای دریایی ایرانی ها در سال گذشته – آخرین اخبار فناوری
 • چراغ سبز جدید هازارد به زیدان و رئال مادرید + یواخیم لو: روی کروس ریسک نمی کنم – آخرین اخبار فناوری
 • جزئیات گرانی و ارزانی خوراکی ها در مهر ماه – آخرین اخبار فناوری
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *