فراخوان الریان برای بازی با استقلال + رژیم صهیونیستی خواستار محکومیت ایران شد – آخرین اخبار فناوری

خبرآنلاین: کاروان استقلال امروز وارد دوحه می شود.

استقلال و الریان قطر روز سه شنبه همین هفته در شهر دوحه به مصاف هم می روند

استقلال و الریان قطر روز سه شنبه همین هفته در شهر دوحه به مصاف هم می روند. کاروان استقلال امروز وارد این شهر می شود. بازی در ورزشگاه جاسم بن حمد که متعلق به باشگاه السد است، برگزار می شود.

استقلالی ها امروز برنامه تمرینی خود را به مسئولان قطری اعلام می کنند. آخرین بار دو تیم در تاریخ 23 آوریل سال 2014 به مصاف هم رفتند که استقلال سه بر یک بازی را برد. همچنین مسئولان باشگاه الریان طی یک فراخوان از هواداران خود خواستند تا روز سه شنبه در ورزشگاه حاضر شوند و از تیم شان حمایت کنند.

خبرآنلاین: کاروان استقلال امروز وارد دوحه می شود.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از رسانه صهیونیستی جروزالم پُست، «دنی دانون» (Danny Danon) نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد در پی سرنگونی جنگنده متجاوز ارتش این رژیم توسط پدافند هوائی ارتش سوریه از شورای امنیت خواست تا علیه آنچه وی مدعی «اقدامات تحریک آمیز ایران» در منطقه است، موضع گیری کند
خبرگزاری مهر: به نقل از رسانه صهیونیستی جروزالم پُست، «دنی دانون» (Danny Danon) نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد در پی سرنگونی جنگنده متجاوز ارتش این رژیم توسط پدافند هوائی ارتش سوریه از شورای امنیت خواست تا علیه آنچه وی مدعی «اقدامات تحریک آمیز ایران» در منطقه است، موضع گیری کند.
وی در ادامه مدعی شد: این شورا باید اقدامات ایران را محکوم کند.

این رژیم در تلاش است تا با بهانه قراردادن ورود یک پهپاد ایرانی به اراضی اشغالی اینگونه وانمود کند که رویدادهای امروز در نتیجه اقدامات ایران بوده است.

لازم به ذکر است، در پی تجاوزات گسترده رژیم صهیونیستی به خاک سوریه، ارتش این کشور موفق به هدف قراردادن یک فروند اف- ۱۶ و یک فروند اف- ۱۵ متعلق به این رژیم شد.

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در این باره اعلام کرد: این حادثه اثبات کرد که تمام هشدارهای پیشین صحیح بودند. اعضای شورای امنیت نباید در برابر اقدامات ایران که اوضاع منطقه را تشدید می کند، بی تفاوت باشند.


اخبار مرتبط

 • تورم، مهمان همیشگی اقتصاد ایران است – آخرین اخبار فناوری
 • فالکائو: رویای من گلزنی در جام جهانی است + برنامه سفر استقلال به اصفهان – آخرین اخبار فناوری
 • ماجرای برخورد تحقیر آمیز رهبران متفقین با شاه – آخرین اخبار فناوری
 • تیراندازی به عابران در یکی از شهرهای ایتالیا + منچسترسیتی از پس برنلی برنیامد – آخرین اخبار فناوری
 • پسران بد تاریخ بارسلونا در یک نگاه – آخرین اخبار فناوری
 • نفت آمریکا به پایین ۶۰ دلار سقوط کرد – آخرین اخبار فناوری
 • یکسال پس از ریاست جمهوری ترامپ… – آخرین اخبار فناوری
 • قیمت ۸ هزار تومانی موز، منطقی است – آخرین اخبار فناوری
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *